Plasti Dip

Plasti Dip® je tekutá guma, která díky svým jedinečným vlastnostem vyhovuje nejvyšším požadavkům ve všech oblastech. Objevte i Vy všestrannost tekuté gumy Plasti Dip® a presvědčte se o její výjmečnosti.

Tekutou gumu lze využít ve všech oblastech techniky. Můžete ji používat jako izolant proti vodě, elektroniky, nebo si s ní udělat nový povrch vašeho skútru, motocyklu, nebo auta. Výhodou je i to, že si s touto hmotou poradíte v klasickém domácím prostředí.

Doma i v zahradě

Je vhodný na všechno zařízení v zahradě, těsní, pogumuje, používá se jako protiskluzová ochrana, 100% vodotěsné

Auto - moto

Vyčaruje novou tvář gumovým a plastovým součástkám. Těsní a chrání proti korozi. Nástřikem na karosérii můžete vytvořit moderní matný vzhled karoserie včetně izolace proti povětrnostním vlivům.

Dílna

Izolace elektrických vedení a spojů. Úprava rukojetí nářadí proti prokluzu. Dokonale ochraňuje povrchy proti opotřebení.

Hobby

Ochraňuje proti vodě, prachu a jiným nečistotám, Dá se použít v modelařině, k nanesení gumové vrstvy na různé díly, které přicházejí do kontaktu s vodou. S Plasti Dipem máte neomezené možnosti.

Vodní dopravní prostředky

Těsní a tmelí, chrání proti slané vodě. Neporazitelný impregrační prostředek. Vhodný proti smyku.

Průmysl

Širokospektrální využití. Dostupnost ve větším balení v různých barvách dle požadavků.

Tekutá guma Plasti Dip

Každý, kdo se o své auto příkladně stará a stráví více času v garáži už o podobných výrobcích určitě slyšel. Teď vám ale představíme gumové nátěry té nejvyšší kvality, které se vám určitě budou hodit, ať už pro použití na Vašem autě nebo v domácnost. Výrobky s logem Plasti Dip , které si dnes představíme, toho dokážou opravdu hodně. Čtěte dál a uvidíte, že budete překvapeni, co všechno zvládne tekutá guma a jaké široké jsou možnosti jejího využití.


PLASTY DIP - TEKUTÁ GUMA - ŠIROKÉ UPLATNĚNÍ

Ještě předtím si ale řekněme něco o značce Plasti Dip . Její kořeny sahají do roku 2004, kdy tato firma vznikla v Německu a zakrátko své působení rozšířila i do Rakouska a Švýcarska. Samotný výrobek jakým je tekutá guma je však mnohem starší v USA se používá již od roku 1972. Tyto výrobky se mohou pochlubit velmi širokými možnostmi využití, ať už v domácnosti nebo v automobilovém průmyslu . Jejich použití je přitom rychlé a vcelku jednoduché. Na našem trhu najdeme hned několik různých produktů Plasti Dip , které se mohou pochlubit vysokou kvalitou a trvanlivostí .

PLASTY DIP - OCHRANNÝ SYNTETICKÝ GUMOVÝ NÁTĚR NEJLEPŠÍ NA TRHU


Jak jsme Vám již naznačili v úvodu, tekutá guma by neměla chybět žádnému šikovnému kutilovi ať už v domácí dílně nebo garáži. Tekuté syntetické přípravky Plasti Dip však nejsou vhodné jen pro kutily, ale pro svou kvalitu si uplatnění najdou i v těch nejnáročnějších podmínkách při průmyslové výrobě , nebo v lodní dopravě . K dispozici jsou gumové nátěry v různých barvách. Syntetický gumový nátěr můžete použít jak v exteriéru tak i v interiéru a nanášet jej různými způsoby. Štětcem, ponorem nebo stříkáním. Hlavní výhody ochranného gumového nátěru jsou přitom zcela jednoznačné, plní především ochrannou funkci před vnějšími vlivy a zároveň vytváří protiskluzovou vrstvu . Své využití si takový nátěr pak může najít i v oblasti tuningu , když potřebujete upravit nějaký povrch, či dodat některým prvkům zajímavý vzhled . Výrobky Plasti Dip mají dále tu výhodu, že pevně drží na většině materiálů. Tento výrobek vám bez problémů "chytne" na kov, sklo, dřevo, kámen, gumu, provaz, na carbon, ale i na materiály ze sklolaminátu. Nátěr je samozřejmě odolný i vůči tuhým mrazům a velmi vysokým teplotám .

PLASTY DIP SPRAY - TEKUTÁ GUMA VE SPREJI PRO KAŽDÝ POVRCH

Za pozornost stojí i Plasti Dip Spray , který si své využití nachází zejména v automobilovém průmyslu pro svou velmi jednoduchou použitelnost . Jde prakticky o obdobný gumový nátěr , který je však rovnou dodáván ve formě spreje . Použít jej můžete prakticky na všechny automobilové. Jednoduše si tak například můžete na svém autě udělat pogumovaný nátěr, který nejenže ochrání původní lak , ale dodá vašemu autu naprosto skvělý vzhled podobný jako byste na auto aplikovali matnou fólii . Zajímavé to může být z toho hlediska, že každý rok tak můžete změnit barvu svého auta, nebo kol . Třeba i každou sezónu se tak můžete na srazu ukázat v jiné podobě, což určitě přitáhne zvědavé pohledy. Možností barevného provedení tekuté gumy Plasti Dip je hned několik, tekutá guma může být průhledná , bílá , černá , červená , žlutá a modrá . Gumový nátěr, nebo sprej se dá použít prakticky na jakýkoliv materiál. Nemusí to být zrovna auto, tekutá guma se používá i na motocykly a lodě . Také se dá tento materiál aplikovat jen na určitou část, např. jen na kapotu . Tekutou gumu můžete použít v podstatě na všechno, například i na elektroniku, či jiné věci u kterých se bojíte poškrábání . Materiál schne na vzduchu a po nanesení vám na automobilu vznikne pogumovaná vrstva, kterou v případě potřeby jednoduše odstraníte pouhým stáhnutím. Takové řešení je přitom levnější, než na auto aplikovat fólie. Plasti Dip můžete například také aplikovat na disky pro jejich větší ochranu například v zimním období .


DALŠÍ PRODUKTY PLASTY DIP - LIQUID TAPE, ŘEDIDLO, RIGFIX

Na pokrytí menších ploch je vhodný Plasti Dip Liquid Tape , což je také gumový nátěr, který je optimalizován na namáhané spoje, izolaci kabelů . Určen je tedy především pro použití v elektrických zařízeních. Díky své úpravě je Liquid Tape snadno použitelný i na těžko dostupných místech a pochlubit se může nejsilnější dielektrickou ochranou na trhu : 54,3 kV / mm, při tloušťce vrstvy 130-180 mikrometrů. K uvedeným výrobkům společnost Plasti Dip nabízí tato něco navíc , což vám usnadní práci s gumovými nátěry. V portfoliu Plasti Dip najdete například speciální ředidlo a základní nátěr. Jak jsme již zmínili, výrobky Plasti Dip se vyznačují svou vysokou kvalitou ověřenou lety zkušeností s výrobou a aplikací tohoto materiálu. Po nanesení tyto nátěry schnou relativně rychle a po zaschnutí jsou bez zápachu .

Hlavní VÝHODY tekuté gumy Plasti Dip:
- jednoduchá aplikace
- dlouhá životnost
- zdravotně nezávadné

- odolnost vůči mrazům do -34 ° C a teplu do +93 ° C
- dodá autu dominantnější a výjimečný vzhled
- stylová změna auta
- můžete si měnit barvu karoserie auta klidně i každý rok
- ochrana disků auta
- barevná úprava disků auta
- tekutá guma dodá věcem zajímavý a neobvyklý vzhled
- chrání celou řadu různých materiálů před okolními vlivy
- ochráníte téměř vše - auta, lodě, motorky, elektroniku, PC notebooky, mobily a pod.
- dokonalá ochrana každodenní používaných věcí před škrábanci
- v případě potřeby se dá jednoduše odstranit !!!!!

Videa:

V této nové sekci nabízíme veškeré dostupné produkty.

Plasti Dip logo
Plasti Dip logo

KymcoKymco

MalagutiMalaguti

PeugeotPeugeot

Tucano UrbanoTucano Urbano

LeoVinceLeoVince

Všechny značky