Spuštěn e-shop

17.3.2008

Přinášíme novinku pro zákazníky ve formě spuštění elektronického shopu. Tento shop byl speciálně vytvořen pro skútrové zboží a jeho plnohodnotnou verzi si můžete prohlédnout na tomto odkazu www.e-shop.adventure-biker.cz.

Tento shop je postaven na základě dlouholetých zkušeností v prodeji náhradních dílů, skútrů a tuningu. Aby se zde zákazník cítil jako doma byl pro tento e-shop vytvořen speciální vyhledávací systém, položku si můžete vyhledat listováním v obsahu, zadáním značky a modelu, nebo jednoduše klíčovým slovem. Veškerý sortiment si můžete prolistovat i sami a to bez nutnosti zadávat přesné označení Vašeho skútru.

Pro lepší kontrolu zboží je uváděn kód výrobku, který si můžete zkontrolovat v originálním katalogu většinou přiloženém v obsahu zboží.

Obsah celého shopu prozatím obsahuje ty nejdůležitější součástky a díly pro běžné opravy, další nové položky se průběžně doplňují každý den. V případě, že by jste nenalezli hledaný produkt, neprodleně nás kontaktujte a vše dáme dopořádku.

Přejeme příjemný nákup.

KymcoKymco

MalagutiMalaguti

PeugeotPeugeot

Tucano UrbanoTucano Urbano

LeoVinceLeoVince

Všechny značky