Zimní servis skútrů s výhodnou přepravou

20.12.2011

Vážení skútříkáři

Nastalo zimní období a s tímto i zazimování skútrů.

Díky tomuto bychom Vám chtěli představit novou službu, a to zimní servis řízený z pohodlí domova.

Co to je?

Je to služba, u které nemusíte řešit přepravu spojenou se zimním servisem. Stačí nám pouze zavolat a objednat si kompletní odvezení, servis a zpětné odvezení zpět. My už se postaráme o vše potřebné. Dohodneme si čas a termín nakládky, servisní služby a až bude servis hotov, dohodneme si závoz a přivezeme skútříka zpět.

Kolik služba stojí?

Dlouho jsme zvažovali cenové možnosti této služby a finální cena byla stanovena na 300,-Kč. Tato cena zahrnuje odvoz a závoz, včetně manipulačního poplatku v rámci Prahy. Žádné další jiné poplatky spojené s přepravou nejsou účtovány.
Ostatní servisní úkony jsou počítány odděleně.

Na co se tato služba vztahuje?

Služba je určena pouze jako akce k zimnímu servisu. Upozorňujeme že jiná mimoservisní přeprava je účtována dle platného ceníku na našich stránkách.

Jsou rozdíly v cenách servisu využívám li tuto službu?

Absolutně ne! Ceny servisních úkonů se řídí naším platným orientačním ceníkem prací, nebo cenami dohodnutými se zákazníkem. Cena za práci bude vždy se zákazníkem konzultována aby nemohlo dojít k nedorozumění.

Servisní úkony

Bylo by vhodné, aby si zákazník předem připravil přehled servisních úkonů, které bude požadovat. V případě, že by si zákazník nebyl jist co by jeho skútr potřeboval opravit či zkontrolovat, rádi mu s tímto pomůžeme buď na místě, nebo po kontrole stavu u nás na dílně.
Provádíme kompletní servisní úkony nehledě na roční období, včetně přípravy a provedení STK. STK můžeme v tomto případě udělat i v případě kompletní neplatnosti.

Nebude skútřík přepravou trpět?

Skútry přepravujeme speciálně upraveným vozidlem na přepravu motocyklů a skútrů. Nemusí se odstrojovat plexi štíty a ani zrcátka. Skútr se uchycen předním kolem v kolébce a přikustován samosvíracím popruhem. Při přepravě proto nehrozí žádné poškození plastů či poškrábání dílů.
Vozidlo je dále vybaveno navijákem pro natažení těžších skútrů, které nejsou motoricky v kondici pojízdnosti. Vozidlo zvládne okamžitě přepravit dva velké, nebo tři malé skútry na plošině a dvě malé, nebo malou a velkou čtyrkolku. Při speciální objednávce na přepravu je vozidlo schopno přepravit až šest malých skútrů do obsahu 125ccm.

Jak službu objednat?

Můžete objednávat přímo na našich kontaktech

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat, nebo můžete napsat do naší sekce na www.skutrforum.cz

Zimní servis skútrů s výhodnou přepravou Zimní servis skútrů s výhodnou přepravou Zimní servis skútrů s výhodnou přepravou Zimní servis skútrů s výhodnou přepravou
Zimní servis skútrů s výhodnou přepravou Zimní servis skútrů s výhodnou přepravou Zimní servis skútrů s výhodnou přepravou Zimní servis skútrů s výhodnou přepravou

KymcoKymco

MalagutiMalaguti

PeugeotPeugeot

Tucano UrbanoTucano Urbano

LeoVinceLeoVince

Všechny značky